خون خود را سرخ‌تر از خون ملت نمی‌دانیم/واکسنی که به ملت تزریق می‌کنیم خودمان باورش داریم

۱,۸۱۶ بازديد

خون خود را سرخ‌تر از خون ملت نمی‌دانیم/واکسنی که به ملت تزریق می‌کنیم خودمان باورش داریم https://hydoc.ir/خون-خود-را-سرخ‌تر-از-خون-ملت-نمی‌دانیم/ https://hydoc.ir/خون-خود-را-سرخ‌تر-از-خون-ملت-نمی‌دانیم/#respond سلام دکتر Tue, 29 Dec 2020 08:00:43 0000 رسانه سلامت و دانش https://hydoc.ir/خون-خود-را-سرخ‌تر-از-خون-ملت-نمی‌دانیم/

اولین تزریق واکسن کرونا ایرانی توسط انسان صبح امروز با حضور وزیر بهداشت ، معاون علمی رئیس جمهور ، رئیس ستاد امام خمینی (ره) و تیم تحقیقاتی این واکسن انجام شد. به گزارش سلام دکتر ، دکتر سعید نمکی در حاشیه آغاز آزمایش انسانی واکسن کرونا ایرانی گفت: “امروز یک روز بسیار امیدوار کننده برای …

منبع: مجله پزشکی سلام دکتر
خون خود را سرخ‌تر از خون ملت نمی‌دانیم/واکسنی که به ملت تزریق می‌کنیم خودمان باورش داریم

اولین تزریق واکسن کرونا ایرانی توسط انسان صبح امروز با حضور وزیر بهداشت ، معاون علمی رئیس جمهور ، رئیس ستاد امام خمینی (ره) و تیم تحقیقاتی این واکسن انجام شد.

به گزارش سلام دکتر ، دکتر سعید نمکی در حاشیه آغاز آزمایش انسانی واکسن کرونا ایرانی گفت: “امروز یک روز بسیار امیدوار کننده برای ملت ایران است و این یک روز پس از سالها تلاش و تلاش همکاران و دانشمندان برجسته در زمینه داروهای فناوری و بیوتکنولوژی است. واکسن Covid-19 پس از طی مراحل تولید شد. متنوع ، از جمله مطالعات حیوانی و مدل ها و غیره ، و خوشبختانه ما توانستیم اولین تزریق را در انسان انجام دهیم.

وی افزود: این شخصی که به او واکسن Covid-19 تزریق شده بود ، کسی غیر از دختر دکتر مخبر ، رئیس دستگاه اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نبود. این پیامی به ملت ایران بود که آنچه را ما به ملت ایران پمپ خواهیم کرد ، ما به آن اعتقاد داریم و آن را می پذیریم و اگر عارضه ای پیش آید ، ما و خانواده هایمان برای اولین بار آن را با جان و دل می خریم. ما خون هیچ یک از ما قرمزتر از خون ملت ایران را نمی دانیم و همچنین زندگی اعضای خانواده خود را گرانتر از فقیرترین و سخت ترین کارگر در محروم ترین مناطق این مکان نابینا نمی دانیم.

وی ادامه داد: “این کار با تکیه بر قدرت و غرور ملی آغاز شد.”

مداوم

منبع: مجله پزشکی سلام دکتر
خون خود را سرخ‌تر از خون ملت نمی‌دانیم/واکسنی که به ملت تزریق می‌کنیم خودمان باورش داریم

https://hydoc.ir/خون-خود-را-سرخ‌تر-از-خون-ملت-نمی‌دانیم/feed/ 0

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.